Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Scalpel #20 üzenetére

    Az LENNE a dolguk az antivirus progiknak, hogy tájékoztassanak (no meg megoldják a problémát), persze ez nem mindig lehetséges. De ugyanúgy nem lehetséges h a BBC-sek irányítsák az összes botnetet :P

    [OFF]
    "a userek nagyrésze csak builtin windows tűzfalat használ, ahogy jelenleg én is, mert nem tudtam a Win7-re felerőszakolni a kedvenc tűzfalamat. De ami késik, nem múlik."

    Zone Alarm mi? Azzal én is szoptam :D
    Aztán felment egy norton antivírus trialja, ami tökéletesen elég volt (addig az 1 hétig amíg a Win7 a gépemen volt, de ez egy másik történet :U ). Sajna a Zone alarmosok nem fognak Win7-en futó alkalmazást készíteni, amíg béta stádiumban van, megmondták (meg a Daemon Tools-osok sem).
    [/OFF]

    "Én ezen, hogy szól valaki jó szándékkal, hogy egy botnet része a gépem, még örülnék is, hogy szóltak, de persze tépném ki a hálókábelt a gépből."

    Én nem, mert addigra akármit csinálhattak már a gépemmel, hiába mondjátok h BBC-sek így meg úgy, ez nem ilyen egyszerű. Ha megengedjük nekik, másnak is meg kell engednünk, akik "jó célra használják", azt meg bonyolult meghatározni, mi a "jó cél" (lásd. 4. komment ;) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák