Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Alogonomus #45 üzenetére

    A hozzászólásaid mind azt a módszert követik, hogy lesöpröd a másik indoklását annyival, hogy szerinted az nem úgy van és kész

    Ha szerinted nincs úgy, akkor meg tudod mutatni a szerzői jogi törvényben (akár a magyarban, akár az USA-éban - eléggé harmonizálva vannak), hogy miről is van szó konkrétan, amikor a "streamelés jogát" emlegetik? Mert nekem az az állításom, hogy nincs ilyen. Eddig se volt. Hoztam analógiának a DP kábelt, ami szintén streameli a játékot és nincs licensz hozzá (ahogy egyébként a kábel két végén álló eszközökre (a videókártyára és a monitorra) szintén nincs) és nyilvánvalóan nem is kell. Ezt nem tudom, hogy hogyan lehetne másképp mondani.

    A nemzetközi gazdasági társaságok jogászcsapatai jobban ismerik a vonatkozó szabályokat, mint Prohardver Dabadab.

    Valójában a témában egyetlen jogász szakvéleménye sem került elő (amit Abu idézett, az teljesen nyilvánvalóan a marketingrészlettől érkezett), tehát nincs, ami ellentmondjon nekem.

    Ahogy Abu is írta már többször, ha a GFN teljesen kompatibilis lenne a szoftvereket árusító oldalak és a vásárlóik közötti szerződés pontjaival, akkor az Nvidia bíróságra vitte volna már az ügyet

    Valójában fogalmunk sincs, hogy mi miért történik, mert egyik érintett fél sem beszél és nagyjából semmilyen háttérinfó sem került ki. Ugyanis ha ennyire nyilvánvalóan jogellenes lenne a dolog, akkor az NV eleve meg sem lépte volna, nem igaz?

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák