Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • angyalpc2

    aktív tag

    válasz Roland-87 #36 üzenetére

    így van a nyárit kell bevezetni, nem a télit...nem tudom honnan jött a téli EU?

  • updog

    senior tag

    válasz Roland-87 #36 üzenetére

    A másik topicban már ki lett ezerszer vesézve, hogy tényszerűen téli > állítgatás > nyári.

    Saját önös dolgok miatt esetleg van aki preferálhatja a nyárit, pl. hogy világosban bulikázhasson, de ha már alá akarjuk támasztani tényszerűen valamivel, hogy miért ne legyen állítgatás, akkor téli, és ne nyavajogjunk hogy akkor már személy szerint mi lenne a jobb.

    De egyébként bármi lesz, az csak egy újabb adag embernek egy újabb adag kompromisszum, én pl. azért nem értem hogy egy ilyen horderejű cuccnál minek variálni, ha már három évtizede meg van szokva... :U

    Ugyanitt bárkit szívesen megszabadítok a kertes ház sötétben végzendő nyűgjeitől, 1:1 beszámítással 5. emeleti panelem szívesen elcserélném ilyen a hatalmas problémákra, amin csak a nyári időszámítás segít :U :C ;]

    Ráadásul az emberek jelentős része amúgy is 6-ra jár dolgozni, én is :U Mióta ez az iszonyatosan támogatott (EU ~1%-a "szavazott") döntés megszületett, volt egy világjárvány, egy háború, és egyébként azóta az EU dolgozóinak szemmel látható része már full vagy hibrid homeofficeban dolgozik.

    Kíváncsi vagyok, ha most kéne erről szavazni, és nem egy gazdasági fellendülés unalmas éveiben mint anno, ma is ekkora problémának éreznék-e az emberek az évenként kétszeri óraállítást?

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák