Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz t72killer #16 üzenetére

    "A rögvalóság az, hogy akárhol élsz €urópában, komolyabb örökség/lottónyeremény nélkül 25év adósrabszolgaság nélkül nem úszod meg az otthonteremtést."

    Azért ezt se jelenteném ki :) Jövőre kifut a (sajnos szó szerint :( ) utolsó LTP-nk, beletoljuk a hitelbe, aztán csak azért nem végtörlesztjük rögtön, mert több büntit kéne fizetni, mint amennyi kamatot még kifizetünk a hátralévő időben.

    #14, "Az se normális, hogy a repedt fos vizes vegyes falazatú házak 16 millióról indulnak" ( szerk: Békéscsabán) - no ez viszont tényleg erősen lufi-indikátor Nem hiszem... 4 éve ugyanezt mondtam, hogy egyszerűen hihetetlen hogy 20M egy panel, ezt úgysem mehet így majd sokáig. 4 év után, ma ugyanaz 40M(-ért hirdetve, de 35 alatt már nem találsz hirdetést sem (I mean azok pár nap múlva már tuti lekerülnek), tehát az ársáv az stimmel). Ismerősöm is úgy vette meg a félig összedőlt vályogházat (szerintem nagyjából tízszeresen) túlárazva, mintha nem lenne holnap. Majd ő megcsinálja, kell a saját, az albérlet kidobott pénz, ismerjük a szöveget... Nem a piac működik hülyén, hanem az emberek, akik valag pénzt adnak a sz*rért is, ha leszáll a lila köd.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák