Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz hackeeeee #38 üzenetére

    "néhol már jobban áll a mobilnet, mint más országokban a kábeles internet."

    Azért az még messze lesz, de tény, hogy közelít rendesen.
    Ettől függetlenül szerintem átlagember számára fölösleges is nagyobb sávszél. Nekem most itthon digi 20/10-es van. Bőven elég. 20Mbittel pár óra alatt leszedek egy full HD filmet ha kell. Csak a poén az, hogy már nem tudom mit töltsek? :) 1,5TB már megtelt filmekkel, játékkal, zenével, ami film meg nem tetszik annyira azt törlöm.
    Egyszerűen nincs annyi letölthető tartalom ami miatt szükség lenne nagyobb sávszélre. Havonta egy "kupacban" letöltök 4-5 HD filmet, 6-7 BDrippet meg pár sorozatot, néha játékot ha van olyan. 20Mbittel mindez pár nap alatt (!) letöltődik. Aztán kész ennyi.
    Egyszerűen nincs szükségem - és az átlagembernek sem - a magasabb sávszélre, mert nemtudom kihasználni.

    20Mbittel ha valaki heti 5 napon át tölt, akkor egy hónapban le lehet szedni kb. 4000GB-nyi anyagot. Aztán ki a francnak van erre szüksége ? :D Főleg havonta...
    Arról nem is beszélve, hogy sok helyen - sokszor még torrenten se - nem kapja meg az ember a full sávszélt. Akkor meg miről beszélünk... Aztán az, hogy egy HD film 1,5 vagy 1 óra alatt jön le, szerintem már nem számít.

Új hozzászólás Aktív témák