Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz FefeeX #171 üzenetére

    "Csak éppen, a szakértő szerint sem használható internetezésre"

    Én ilyet sehol nem állítottam. Csak azt ecseteltem, hogy ahol esetleg probléma van, az mi miatt lehet.

    "Csak ugye a pénzéhes szolgáltatók nem akarnak lemondani egy forintról sem az óriási extraprofitból (általában az állam azokat adóztatja ahol a válság ellenére például óriási eredményt tudtak elérni, és érdekesmód mindegyik nyávog)"

    Az állam azokat adóztatja, akiktől könnyű behajtani az adót. Egyébként ha vennéd a fáradtságot és a demagóg bulvármédiában hallott baromságok mögé néznél, akkor láthatnád, hogy a három nagy különadóval (értsd: a meglévő adókon felül fizetett adóval) sújtott három szektorból (bank, energetika, távközlés), az utóbbiban a legnagyobb a beruházásigény, és itt a legkisebb a megtérülési ráta, azon kívül az első kettő a "válság" ellenére is 10-20%-os növekedést tudott produkálni, míg a távközlés recesszióban van a mai napig.

    De neked nem érdemes semmit elmagyarázni, mert nem akarod megérteni amit leírunk, meg olyan dolgokat adsz mások szájába, amit soha nem mondtak.

    Neked legyen annyi elég, hogy ha nincs meg a garantált sebességed, amiről ugye tájékoztattak, benne van a szerződésben, akkor reklamálj az ügyfélszolgálaton.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák