Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz dchard #168 üzenetére

    Nos, nem teljes így a dolog. Ezt a mobilszolgáltatók szajkózzák, hogy lehessen mivel takarózni, meg a felelősséget továbbhárítani. A történet úgy néz ki, hogy emberünk vásárol egy mobilnet előfizetést, amire azt hazudják neki, hogy az egész országban tudja használni, mert legalább edge lefedettség van 90% helyen. Aztán gyakorlatilag meg kiderül, hogy egy kva nagy átverés. Én mint felhasználó teszek rá, miért van ez, az a hibás aki ezt így eladta nekem. Mert ha nem tudja biztosítani, akkor ne adja el, vagy ne hazudjon a szemembe, hogy mit árul, hanem mondja azt, hogy az ország 20%-ában megy nagyjából jól. Azt akkor nincs probléma. Csak ugye a pénzéhes szolgáltatók nem akarnak lemondani egy forintról sem az óriási extraprofitból (általában az állam azokat adóztatja ahol a válság ellenére például óriási eredményt tudtak elérni, és érdekesmód mindegyik nyávog)
    Amúgy meg amennyi szemétséget elkövettek már itthon a mobilszolgáltatók, ha csak tizedét próbálnák megcsinálni mondjuk Ausztriában, már nem is lennének ott jelen a piacon...

    Szóval igen, a többit is értettem, de a magyarázkodásokra marketingesként alapvetően eléggé rezisztens vagyok. (aminél magyarázkodni kell az már régen rossz)

Új hozzászólás Aktív témák