Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz norbert1998 #12 üzenetére

    3mA mellett világít a LED kényelmes fénnyel. Tegyél elé 5-10 kohmot!

    Én régen egy KIT formájában egy 4 csatornás autóerősítő IC-t vettem (TDA7384, 4db hidalt végfokkal), 4x12W szinuszos teljesítménnyel 8 ohmra, de 4 ohmot is hajt. Öcsémnél szól, 15V-os, 4A-es kapcstápról és jó a hangja, illetve hangos is. Egy P2-es hűtőbordája van, és elég neki.
    A gyári rendszereket azért is eheti meg reggelire (mindkettő), mert nincs sok fölösleges fokozat a jelútban.

    De egyszer azért majd felejtsd el egy kísérlet erejéig a bluetoothot, és köss be egy rendes AB-osztályú végfokot (akár IC-set), meg fogsz lepődni szerintem. Kásás és mosott helyett tiszta és feszes lesz a hangkép. Főleg nem-kapcsolóüzemű táppal.

    Különben ez a korrektebb gyányolások közé tartozik szerintem. Csak nehogy 10 év múlva előkapd a szekrényből, a hátső RCA-kat bemenetnek nézd, az első jacket meg fejeskimenetnek! :DDD Egy feliratozás még hasznos lehetne rá. :R

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák