Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    A cikk mögötti munkát abszolút elismerem, de 22 oldal... ez már szerintem túl sok (és még ennyi sem volt elég a teljes cikkhez?). Szerintem teljesen felesleges minden egyes kép után képet csinálni, feltenni, majd hozzáírni 2 sort. Akit érdekel, az majd felfedezi, elég lenne a főbb dolgokról írni.

    Persze ez szigorúan az én véleményem, de azért tegye fel a kezét, aki mind a 22 oldalt becsületesen elolvasta elejétől a végéig, és még a képeket is megnézegette? :U

    A program meg... anno én is használtam ilyen cuccokat, de hamar rájöttem, hogy olyan sok pluszt nekem nem ad (vagy csak nem hülyegyerek módjára használom a gépet). Ez az adott program meg mindig olyannak tűnt a szememben, ami jól akar kinézni, csak ronda mint a bűn. Mintha nem lenne a csapatban egy épkézláb dizájner. Olyan, mint az ingyenes tárhelyeken lévő oldalak, amiknek kék a háttere, és csakazértis zöld a karakterek színe, mert az menő (senki szerint nem az, csak az oldal tini tulaja szerint ;] ). Na nem ennek az esete forog fent itt is, de ugyanannyira "nem egységes" számomra valahogy az egész.

    De mondom még egyszer, mert ez bizony fontos dolog: a cikk mögött lévő nem kevés munkát látom, és azt abszolút értékelem! :R

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák