Új hozzászólás Aktív témák

  • dokanin

    aktív tag

    Egyébként elképesztő, hogy Intelnél milyen vakon vannak. Nem tűnik fel nekik, hogy mobilon azért működik a heterogén design, mert működési jellegéből adódóan egy mobil eszköz 80%-ban készenléti módban van, amikor várja a hívásokat meg az értesítéseket és ilyenkor gyönyörűen ki tudja használni az oprendszer a kisebb magokat.
    De ilyen mód nincs pc-n. Ha egy laptopot nem használsz lecsukod és alvó módba kerül amikor nem csinál semmit.
    Mobilon se az appoknak kell a kicsi mag. Én mobil fejlesztő vagyok, de még sohasem futottam bele abba a kérdésbe, hogy egy funkciót meg kéne csinálni a kis magokra, mert úgy jobb lesz.

    Ez az egész kb olyan, mint amikor a microsoft hirtelen kitaláta a win 8-al, hogy akkor most legyen minden érintőképernyős, mert az mobilon olyan jól működik. Pedig az első pillanattól világos volt, hogy az esélytelen. Egyszerűen baromi kényelmetlen a laptop előtt tartani az embernek a kezét folyamatosan, hogy nyomkodhassa a képernyőt. Azt a képernyőt, amit az ember gondosan tisztogat állandóan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák