Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forest48

    aktív tag

    válasz kalmani #2 üzenetére

    Játékra használom a legkevesebbet, csak már mindent gamernek hívnak, ami világít.

    Vlevi, köszönöm, ránézek.
    Én is inkább a barnát preferálnám, de abból még egyet sem láttam low profile kivitelbeb. :R

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz kalmani #2 üzenetére

    Jóska a tanyáról, csak havonta egyszer fürdik és nincs hiányérzete (Igaz, mostanra talán szaglása sincs.). Nyugodtan kövesd a példáját, hiszen biztosan igaza van, mert sokat spórol a vízdíjon.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • nyunyu

    félisten

    válasz kalmani #2 üzenetére

    Ma mentem be először másfél év homeoffice után az új irodába.

    Két hete kérdezték, mi kell, bill, egér, monitor?
    Mondom elég a monitor, mert billzetet, egeret viszek, mert azokra elég háklis vagyok.

    Aztán reggel kezembe akadt a régi melós 1800-am, amit HO előtt 2 évig nyúztam.
    Tiszta dzsuva volt, meg csörög-zörög a szóköze ezerrel, mondom így nem megy az irodába.

    Ház megfürdet, PCBről fogkefével kivakartam a kapcsolók közé ragadt hajszálakat, pókhálót, retket.
    (Melyik idióta fújta át a nyákot valami olajos kencével évekkel ezelőtt? Attól ragadt az egész :W
    De ebből legalább nem lett almapálinka, mint az etanollal nyakonöntött billzetből.)

    Nézem, kupakok is nagyon zsírosak.
    Oké, meleg víz a mosdókagylóba, folyékony szappan, kupakok elöblít.

    Aztán szoptam a mosdó dugójával, mert beragadt, nem bírtam kihúzni.
    Jó, mosdó alatt dugó mozgató karokat feszegettem egy kört, mire kilőtte a dugót, és a víz egyből megindult ész nélkül lefele, kupakokkal együtt.

    Anyatigrisként a kupakok után nyúltam, egy mozdulattal kisöpörtem őket a mosdóból.
    Majd létszámellenőrzés, 103 kupak van meg :Y
    Hogyazajó'"+!%/=()

    Bonthattam le a lefolyót, hogy kibányásszam a hiányzó 2 kupakot a hattyúnyakból.
    Szerencsére meglettek, mivel az egyik egyedileg festett volt, azt megfelelő festék híján biztosan nem tudtam volna ugyanolyannal pótolni, hiába van 2 másik molesztálatlan 1800-am.

    Két lábon kihordott szívroham után inkább úgy döntöttem, hogy ma nem viszek billzetet, mivel a kupakoknak, háznak meg kéne száradniuk, plusz ha már úgyis szét van kapva a PCB, akkor ráférne egy bandaid mod a csörgő stabilizátoroknak.

    Másfél óra késéssel érek be az irodába, főnökasszony tárlatvezetés után kérdi, mi kéne a munkámhoz.
    Mondom ma kéne kölcsönbe egy billzet, mert nem hoztam.

    Oké, egyik kolléga ma pont nincs, aztán levett a szomszéd asztalról egy alighasznált K120-at, és a kezembe nyomta.

    Holnap inkább viszek billzetet...

    Mindeközben a HOra használt kedvenc 26 éves billzetem is megpurcant a héten :O

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák