Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Először is szeretnék kérni 1800-ig visszamenőleg egy olyan dokumentációt amiben a Magyarországon elkövetett terrorcselekmények mennyisége, gyakorisága és az áldozatok száma fel van tüntetve.

    a magánszemélyek bankszámláiba való betekintést, megfigyelve a pénzmozgásokat
    Jó akkor játszunk óvodásat: én megmutatom az enyém ha te is a tiédet. Ja hogy nekik elég kitölteni egy A4-es lapot vagyonnyilatkozat néven, aminek még csak pontosnak sem kell lennie, nekem meg végbéltükrözést végeznek ha nem kérek számlát a sarki fűszeresnél egy 20 forintos kifli után...
    Menjenek a p*csába ha ez tényleg át megy a parlamenten, alkotmánybíróságon és utána nem égetik fel a hordák Budapestet.

    magánvállalkozások adatfolyamaiba való betekintést, tehát a netes és telefonos jelenlétet is ellenőrizhetik: a nemzetbiztonsági szervek itt azt szeretnék, hogy az olyan magáncégek, amelyek titkosítást használnak (neten vagy mobilhálózaton), adjanak egy „hátsó bejáratot” a hatóságoknak, mivel az ilyen kommunikáció dekódolása sokkal hosszabb időt vesz igénybe
    Tehát a magánszemély és a magánvállalkozás 100%-os kontroll alatt legyen, míg ők maguknak hoztak egy olyan törvényt hogy bármennyi pénzt, bármilyen mértékben, bármire költhetik kérdés, vagy nyilatkozat nélkül.

    szükség esetén csak sms-üzenetekre redukálnák a mobilkommunikációs lehetőségeket:
    Minek SMS-re redukálni? Egyszerűbb ha lelövik a mobiladótornyokat a fenébe és kész. Az emberek meg majd füstjelekkel kommunikálnak, vagy CB rádióval.

    Szóval ha jól értem akkor lényegében a kormány azt csinál amit akar, azzal akivel akar és úgy ahogy akarja. Emberi, Alkotmányos és személyiségi jogokon áttiporva, kénye kedve szerint.

    Szerintem ezért nem fognak itt soha terrort végrehajtani külső hatalmak: amit el lehetett pusztítani azt a kormány már megtette, vagy napirendre tűzte.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák