Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz UnA #9 üzenetére

    Igen igen és a 80 % = 100 % jól értem? Vagy?
    Tehát akkor hol írtam olyat, hogy senki?
    Komolyan mondom mintha óvodában lennénk. Minden egyes szavam meg kell magyarázni, mert vagy nem vagytok képesek értelmezni a szavakat, vagy nem ismeritek a számokat.
    De a lényeg, hogy Magyarországon minden ember az utolsó emberig internetezik, ha nem ezt írja valaki akkor hülye.

    Kicsit kezd uncsi lenni...
    A magyar fórumok színvonala egyre rosszabb, úgy tűnik a társadalmi helyzet kihatással van az intelligenciára is.

    Valamint ha jól értem, akkor odamentek minden magyar emberhez és megkérdezték, hogy internetezik Marika néne, és a szomszédban Jancsi bácsi. Vagy?

    Ja nem:

    Az NMHH 2021-ben végzett reprezentatív kutatása 3000 háztartás, illetve az ott élő 8130 személy hírközlési szokásait vizsgálta. A kapott adatokból megállapították, hogy a 15–50 éves korosztály tagjainak 97,1 százaléka rendszeresen használja az internetet.

    Akkor most a sok főokost megkérdezném, hogy ez a felmérés mi tökért is lenne reprezentatív?

    Ja semmiből!

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák