Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Rickenstein #37 üzenetére

    Én nem azt mondom, hogy az Alin több a hiba, vagy több ok van a reklamációra, én azt mondom, hogy az én tapasztalataim alapján az eBayen szuper az eladók reklamációkezelése, az Alin pedig ennek a közelében sincs, pedig nagyon megnézem, kitől/kiktől rendelek.

    A legutóbb agyon videóztam egy nem, ill. rosszul működő Liitokala Lii-500-as töltőt, de csak félrebeszélést kaptam az alis eladótól. A vége full refund lett, de sokáig tartott és idegörlő volt. Ugyanez eBayen úgy ment volna, hogy először partial refundot ajánl az eladó, ezt én visszautasítom, majd full refundot kapok, mindenféle vevővédelem bevonása nélkül, max. 3-4 munkanap alatt.

    Az árszínvonal pedig egyértelműen alacsonyabb az Alin.

    (#38) repvez A vásárlóvédelem ugyanilyen hatékony az eBay esetén is: teljesen mindegy, hogy megkapta-e a pénzedet az eladó vagy sem, ha nem tudsz megegyezni vele és a PayPal a javadra dönt, akkor visszakapod.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák