Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz AxBattler #28 üzenetére

    32" QHD-n az ugyanaz a PPI mint 24" FHD-n. Az úgy felbontásban ugye nulla előrelépés, használható felületben +33%, az sem egy nagy ugrás. Frissítésben vélhetően megintcsak nem, mert FHD-ban már rég elérhetőek relatíve olcsón gyorsabb monitorok.

    De az egészből nekem pl. a high dpi hiánya a legfájóbb. Még a 4K 32"-nál is lehetne jobb a helyzet. Telefonon, tableten lehet high dpi-t nézni potom áron évek óta. Notin lemaradtak de most már ott is.
    HC gamerkedésen kívül amúgy nem is hiszem, hogy nagy érvágás a 60Hz, így most már inkább választanám azt mint a 4K hiányát.

    Amúgy 32" QHD-m van :D, amikor vettem akkor még nem volt jó sajnos a nagyítás 1-2 használt progihoz, de azóta leszoktam a nagy részéről :D. A 14" 240ppi-s 90Hz-es új notihoz képest így is inkább a felbontás fáj legjobban. Értelmes árra - a mai fele/harmada - meg várhatnék még egy ideig 60Hz felett. Így inkább 32" 4K lesz belőle.
    De ha már itt tartunk, akkor ennél nagyobb méretben, vagy UW-ben is hiánycikk a magas DPI... Még tán jobban mint 32" 4K-ban a jó frissítés.

Új hozzászólás Aktív témák