Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Dark Archon #12 üzenetére

    most mint írtam suliban erősen kétlem hogy a közös használatú gépeken néznének ilyen tartalmakat... az ilyen gépek nem a sarok fele fordítva vannak, hanem a közösségi terekben, könyvtárban, etc. elég életszerű hogy ilyen helyen fog a lurkó nunira keresni ugye? főleg hogy a legtöbb suliban eddig is megoldott volt hogy saját user/pass kellett a könyvtári gépek használatához, onnantól elég bonyolult lehetne hogy mondjuk szűrjék ki mire keresett rá mit nézett és szankcionálják.

    de mint mondtam, nem igazán látom reálisnak az ilyen jellegű gépeken a felnőtt tartalom fogyasztását. a drogokkal, dohányzással, rasszizmussal kapcsolatos tartalmak meg megint más tészták. mondjuk egy epic meal time videót nem nézhet meg mert jack bácsit locsolnak a csirkébe amit beletöltenek a pulykába amit beletöltenek a disznóba amit megsütnek, és közben mondjuk még egy dohányzó ember is elsétál a háttérben és bedobják az n betűs szót is, de csőbomba receptet már kereshet?

    nem a tartalmat kell korlátozni mert ahhoz hozzáfér ha kell ha nem. megfelelő értékrendet, világképet kell nevelni otthon a gyerekbe, hogy tudja helyén kezelni az ilyeneket, mert akárhogy vergődünk úgyis szembesülni fog mindegyikkel. én se azért kezdtem dohányozni a gimiben mert ezzel kapcsolatos böngészési előzményeim voltak... unokaöcsém se azért spanglizott mert snoop videókban látta.

    értem én a célját, értem én az igényt,csak azt ne mond hogy ettől kevesebb lesz a tini anyuka, a dohányos, a drogos, vagy a rasszista. mert az meg egész biztos nem igaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák