Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz DarkByte #26 üzenetére

    Jó meglátások! :)
    Amúgy meg persze, hogy az egész nem hülyeség. Sőt. Eszméletlen jó, hasznos, futurisztikus ötletek ezek. És mégtöbb van benne amit majd ki lehet hozni.
    A gond még mindig ott van és azokkal, akik nem tudják a helyén kezelni a dolgokat. Minél több ilyen szoftver és hardver kerül piacra, minél több új innováció, annál több veszély is lesz. És ebbe azok fognak legelőször belebukni akik ezt nem látják, illetve nem képesek felmérni.

    Amúgy én kb 13 évesen a 7.em-i ablakból kinézve elképzeltem, hogy rámutatok az egyik járókelőre... Aztán az ablakon (képernyőn) előjön egy kis adatlap. Egy profil... Aztán megláttam egy autó ami közeleg a ház felé. Arra is rámutattam, és kijött a típusa, képek róla stb... Pedig akkor még mit se tudtam az internetről, google se volt :)

    @Archer: igen, pontosan erről van szó. Az ő bajuk. Csak ugye nemsokára felnő egy olyan generáció, aki már ebbe született. Akinek teljesen természetes, hogy róla minden információ megtalálható a neten, sőt még ő maga rak ki még többet... Csak hogy erre majd ki fog épülni 1-1 bűnszervezet, akár olyan metódussal, amit egy fenti hszben leírtam... És még el se gondolkodtam a lehetőségeken, csak leírtam ami pont az eszembe jutott.
    Több tudatosságot kéne nevelni az emberekbe, és felhívni a figyelmet a veszélyekre, meg hogy egyáltalán megértsék mit jelent és miért jelenthet gondot az ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák