Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Jakuu #154 üzenetére

    Sokadjára kérdezem meg, hogy attól hogy az USA sok mocsokságot csinál (amit senki sem tagadott eddig sem, mégis úgy teszel mintha azzal hogy ezt itt leírtad nekem, valami nagy bölcsességet tártál volna fel előttem :U ), miért is kellene figyelmen kívül hagynunk a Kínával, illetve most konkrétan a Huawei-el szemben megfogalmazott kritikáikat? Te ugye tudod, hogy a személyeskedés az érvelési hibának számít? Tudod, ez az mikor nem az állítást támadod, hanem az állító személyét. Mint te most, mikor azzal akarod elütni a Huaweit ért vádakat, hogy bezzegazusa. Én nem tudlak így komolyan venni.

    Szerintem nagyon is komoly fenyegetést jelent Európában is a Huawei építette hálózat, mert a kínai pozíciók erősödnek általa. Kína egy felemelkedő nagyhatalom, nem negligálhatjuk az általa jelentett veszélyt annyival, hogy "bezzegazusa". De szerencsére mostmár az európai kormányok közül is egyre több látja be ezt, és egyre többen tiltják ki a Huawei eszközeit a hálózatukból (és nem azért mert monitorozza a vásárlási szokásokat, lol, hanem mert az 5g szektor egy stratégiai fontosságú részét fogja képezni az országok gazdaságának, mivel minden rá lesz kötve, mindent össze fog kötni mindennel). De tudom, őket is csak a bezzegazusa kényszeríti rá erre, és amúgy tökéletesen biztonságosnak tartja mindenki a Huaweit, és még véletlenül sem gondolja senki azt az USA-n kívül, hogy a kínai állam áll mögöttük.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák