Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz kenwood #25 üzenetére

    "Nyilvan nem,mivel a cryptok 99.9 szazaleka nem banyaszhato, igy nem is tudnak szennyezni."

    Ez ilyen captain obvious kijelentés, én is mondok ilyet: amit lehet bányászni, azt viszont kell bányászni ;] Mondtuk ezzel valamit bármelyiken is?

    "A BTC nem is tekintheto valodi cryptonak,mert alig hasznaljak a halozatat tranzakciokra"

    Tehát igaz rá hogy elhanyagolható mennyiségű tranzakcióra aránytalanul magas energiafelhasználás jut? Komolyan beidézzem a - még szerintem is demagóg - példát hogy csak a bitcoin miatt +1 fejlettebb országnyi energiafogyasztást kell kitermelni mostanság?

    "Jovo nyaron atall az Ethereum is a proof of stake modellre"

    Persze, amiket már olvastam róla korábban (most visszagugliztam és még mindig ott vannak): "probably end of 2021", "most definitely early 2022", "delayed to first half of 2022", most már jövő nyáron... szerintem nagyon is fáj a fejük miatta, és addig húzzák amíg lehet. Mindenesetre kíváncsi vagyok mi lesz.

    "Az egesz crypto story baromi osszetett dolog, nulla ralatasod van,par cikk fejlece alapjan kialakult benned egy teljesen irrealis kep rola."

    Rendszeresen megkapjuk hogy biztosan nem tudunk róla semmit.. Gondolom kriptonisztánban elképzelhetetlen hogy azért legalább 1-2 cikket elolvastunk már mióta "fikázzuk" a dolgot, megnéztük azokat a videókat amiket (néha néha, harapófogóval kihúzva a "guglizz utána" hozzászólások közül) kaptunk, azért 0-nál jobban képben vagyunk, és - urambocsá! - ennek ellenére nem szimpatikus/ellenszenves ez az egész?

    Tudom, amikor Ford megcsinálta a T modellt, az emberek nem autót szerettek volna, hanem gyorsabb lovakat, és Bill Gates is azt mondta (amúgy nem) hogy 640k memória örökké elég lesz, aztán a jövő megcáfolta őket.

    Csak ahogy azt már egy másik topicban leírtam, már rég túl van az emberiség azon, hogy arra várjon hogy a jövőben valami majd nagyon szuper lesz, addig meg boruljanak komplett piacok, és szennyezzünk ész és haszon nélkül, mert amúgy is az autók/gyárak/óceánjárók mégsokkaljobban szennyeznek....

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák