Új hozzászólás Aktív témák

  • goshtone

    csendes tag

    A tablet témához: akinek sikerült már úgy belekóstolnia munkába, hogy nem két cellát írt be excelbe, hanem tényleg, hatékonyan, megfelelő gyorsasággal, az tudja, hogy a tablet erre nem alkalmas... Találkozni nem egyszer találkoztam már tabletet munkában használókkal, normál szituban, meetingen, de eddig csak egy dologra volt jó, villogni. Ha írni kell, ha gépelni kell, ha szerkeszteni kell, akkor arra nem jó. Az Angry Birds tényleg nagyon faja rajta. De akkor már Androidos teló. Azzal még lehet akár tömegközlekedésen bűvészkedni, de azt nem tudom elképzelni, hogy valaki robog át BKV-s buszon a városon, és közben egy iPadel tornázik... Nyilvános helyen, utcán, megállóban, tablettel. Nemtom...

    Mellesleg könyvolvasóra valóban nem fog senki letölteni HVG appot, de senki nem is akar, mivel elő lehet fizetni ebook-os verziókra. Úgy értem, aki kiad ilyet, és több országban is adnak ki ilyet. Nyilván nagyon jók a színes képek, csak azon túl hogy az ember átpörget 10 főcímet, huzamosabb időre szar (nem mellesleg HVG-t stb én is Androidon olvasok). Viszont aki egész nap gépen dolgozik, az tudja, hogy miért fos a melóból kilépve elővenni egy X-ik kijelzőt és azon olvasni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák