Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz engusz #42 üzenetére

    Vagy, mint konkrétan velem is történt, lerendeltem munkahelyre, meg is beszéltük mikörül jön, hová jöjjön (elkértem futár telefonszámát a központtól), aztán mielőtt megérkezett volna át kellett mennem egy másik céghez (pár kilométer), így fel kellett hívnom, hogy sorry máshová kell a csomag, mert már nem ott vagyok ahová kértem, és 3-4 órán belül nem is jutok vissza. Így amoda hozta, és történetesen előtte pont ott kolbászolt mert ott volt dolga, s mikor hívtam már majdnem a munkahelyemnél járt. Ha 5 perccel hamarabb hívom, nem került volna ~5 kilométert... de normális volt, nem volt kiakadva.

    Nem úgy mint egy másik, aki lusta volt kijönni vidékre így felhívott, hogy ugyan menjek már be én a városba átvenni a csomagomat amit nekem hozott... (~20km oda-vissza)

    De úgy is jártam, hogy direkt beleírtam a megjegyzésbe (általában mindig bele is szoktam), hogy csörgessen mega városból mielőtt érkezik, mert lehet a városban leszek így nem kell kimenni feleslegesen vidékre. Persze mikor hívott? Mikor kiért a házhoz és nem talált otthon senkit. Én természetesen épp a városban voltam...

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák