Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Donki Hóte #23 üzenetére

    Hát az autókhoz pont annyira értek mint a kecskékhez, úgyhogy mondhatod :D Én annyit érzek, hogy városban, mondjuk lámpától indulva, ki tudok úgy lőni hogy állva hagyok mindenkit (biztos jót tesz neki :D) , és mondjuk ahol van rá keret (pl. Hungária) 70-80 tempóig húz mint a barom. Viszont ugye főleg szülőkhoz hazajárni tartjuk vidékre, és a pályán csúnyán el szoktam vérezni, 130 körül folyamatosan ordít a motor 3000-es fordulat körül 5-ben, dehát erő már nincs... mondjuk ha ilyenkor visszaváltok 4-be akkor megvan a 3700-as fordulat, attól jobb lesz? :D ;]

    Amíg tudom a 130-at tartani, nincs gond, fürgén előzök, visszasorolok osztjóvan, de ha mondjuk akármi miatt 110-ig visszalassulok, akkor onnan visszaépíteni a 130-at az szokott problémát okozni, komótos disznó szegénykém, azért amikor benne a család meg minden cucc, bőven másfél tonna felett van, akár 90 ló akár 110 mozgatja.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák