Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waccamár

    senior tag

    válasz Sanya #39 üzenetére

    Mivel kérdezted, visszakerestem az infókat - kicsit tévedtem az összeggel. A kerületi fb-csoportomban láttam, ott az admin minden infónak utánamegy. Rosszul emlékeztem, a 2 váci úti traffi 2*73,6M volt, tehát 147,2M. A felét a Fővárosi Önkormányzat fizette. A konkrét doksit nem linkelte be, de ha még jobban utána szeretnél járni, akkor ez alapján el tudsz indulni talán, ha kikeresed a megfelelő jegyzőkönyveket, határozatokat, stb. "Két év sikertelenség után a képviselő-testület tavaly májusban már határozatban rögzítette, hogy 2019-ben ad a Fővárosi Önkormányzatnak 73,6 millió forint hozzájárulást (a beruházás teljes összegének a felét) a kerület költségvetéséből, csak mihamarabb húzzák fel az állandó sebességmérő kaput. A támogatásról szóló megállapodást dr. Tóth József polgármester 2019 júliusában, még Tarlós István főpolgármestersége idején aláírta, a pénzt pedig szeptemberben át is utalták Angyalföldről. Ám 2019 végéig nem történt érdemi előrelépés. Idén január elején a XIII. kerületi Önkormányzat sajtóosztályán Ladányi Zsolt sajtóreferens érdeklődésünkre azt közölte, hogy „A beruházás lebonyolításáért felelős Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság tájékoztatása alapján várhatóan az év végig valósul meg a beruházás”. Vagyis 2020 végére, egy év csúszással. Most viszont kiderült, hogy mégsem kell az év végéig várni."

Új hozzászólás Aktív témák