Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz bambano #19 üzenetére

    Az átlagemberek 95%-a nem tudja, mi minősül személyes adatnak, és miért nem jó, ha azt jogosulatlanul kezelik.
    Mikor nemrég a Kelenföld melletti P+R parkolónál tettem le az autómat, egy úriember nagy buzgósággal nekiállt a mobiljával fotózni(különösen a rendszámot), és mikor nyomatékosan megkértem, hogy ezen tevékenységét hagyja abba, még ő kérte ki magának, hogy neki ahhoz joga van. Végül átálltam egy jóval távolabbi parkolóba, hisz az úr akár egy autótolvaj banda felderítője is lehetett volna(bár ő váltig állította, hogy személyes használatra kell a kép, mert a rendszámom betű- és számkombinációja a számára valamiért szentimentális jelentőséggel bír). Az volt a szerencséje, hogy munkába menet nem rendőri intézkedéssel akartam az időmet tölteni...
    A 20. század totalitárius rendszerei(nácik, komcsik, miegymás) után mi tuti nem vagyunk érettek a feljelentgetés újkori bevezetésére, abban bízva, hogy a nép majd felelősségteljesen él vele(vagy akár a karhatalom.). Szerintem az angolok sem...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák