Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #90088192 #1 üzenetére

    Van. Egy fehér MS IMO 1.1 SteelSeries Edition és egy fehér MS IME 3.0 SteelSeries Edition, mindkettő paracordozva, japán D2F-01F kapcsolókkal és Corepad teflonnal. Azok is sorra kerülnek majd, valószínűleg egyben, mert csak a burkolat méretében, formájában és a tömegben különböznek egymástól.

    Azért akkoriban már 2 éve piacon volt az MX300, én azt választottam volna (de ma is) . Az MX500 már nehéz volt nekem régen is, plusz a szimmetrikus a világom. Az MX310 2003-as, a Razer Diamondback 2004-es, illetve az MX510 szintén. Mindenesetre az MS-ek még sokáig top kategóriás cuccoknak számítottak, kvékerek között 2018-ban is nagyon gyakori volt a WMO 1.1a. Az első komoly egerem amúgy egy "mezei" MS IME 3.0 volt 2007-ben egy QcK Minivel, de hamar Diamondback Magmára és Everglide Titan MonsterMatra váltottam, utána meg WMO 1.1a-kat nyúztam jóideig.

    A 8 bites adatsáv miatt az MX300/MX500/MS WMO 1.1a/IMO 1.1/IME 3.0 vonalon ha az alap 125 Hz-es polling rate-et manuálisan felhúztad 500/1000 Hz-re, akkor brutális perfect control javulást értél el; 1 m/s-ról 3,91/3,91/1,5/1,5/1,5 m/s-ra növekedett. Az MS-eknél is rengeteget számított az a + 50% (és a malfunction rate ezzel együtt felkúszott 2 m/s környékére), de a Logiknál konkrétan mintha egy új egeret vettél volna kézbe, ami a jövőből jött.

    Amúgy ezekben a régi cuccokban lévő, 400 cpi-s Avago ADNS-A2020 és STMicroelectronics OS MLT 04 szenzorok a mai napig kb. az egyik legnyersebb egérkezelési feelinget adják (annak ellenére, hogy az Avagóban van némi angle snapping).

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák