Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz Timer #30 üzenetére

    Nekem úgy rémlik (nem személyes tapasztalat), h a Qnap supportja elég messze van a Synoétól, te esetleg tudod h konkrétan hány évig jönnek rá biztonsági és főverziós frissítések? Másrészt meg valami oka biztosan van, h a viszonylagos drágasága ellenére a Syno a legnépszerűbb gyártó a soho nas kategóriában. Dockert persze, azt sokan használnak, pl Pi-Holet, Vmware tudtommal nincs rá, Virtual Machine Manager van, próbaképpen én is tettem rá egy win 10-et (második slotban van egy 480-as ssd, arra került), de túl lassúnak találom ahhoz képest, h a hasonló kategóriás (illetve kicsit még lassabb) mini pc-men milyen reszponzív egy virtuális Win 10 ... egyébként a Syno topikban éppen kifejtettem, h a komolyabb virtualizációt én is feleslegesnek érzem, tekintve, h egy komolyan enterprise kategóriás nasban is max egy I3 szintű proci van (vagy vmi hasobnló Ryzen), ami komolyabb virtualizációhoz baromi karcsú, közben meg egy 1621+ már 350k magassága ... sztem ilyen szinten már sokkal jobb döntés egy kisebb nas 150 körül, meg mellé építeni egy gépet 200k-ért, rá egy HyperV vagy free Esxii és ugyanannyi pénzből sokkal nagyobb kraft lesz virtualizálni.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák