Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz #56573440 #9 üzenetére

    Egyetértek! :)

    A baj igazándiból ott kezdődik, hogy a sok paragép nem reálisan gondolkodik, hanem egyből "Jaj mi lesz most velem?".
    Ha valakiről valamit megakarnak tudni, arról úgysem fog tudni az illető. Az NBH (mára Alkotmányvédelmi Hivatal) sem hülye, hogy előre küldjön postán egy beleegyező nyilatkozatot, hogy vizsgálódjanak. Nyilván a BRFK, ORFK, CIA, FBI, NSA és társai sem fognak előre szólni. De nincs is ezzel semmi baj!
    Hiteles, őszinte embernek nincs félnivalója!

    Nem mondom, hogy nem zavar, ha vizsgálatot folytatnak, de elfogadom. Vállalom azt, hogy nyugodtan ellenőrizhetnek! Legalábbis én személy szerint úgy vagyok ezzel, hogy jöhet bármilyen hatóság, állok elébe!
    Nyilván nem is fognak zargatni.
    Azok sokkal jobban kivannak téve, akik elkezdenek kapkodni.

    Ezen kívül a "Törlöm az accountomat!" megoldás akkor és ott amikor kigondolja Mister vagy Miss Hacktion, addigra már rég túl van azon, hogy több nyomot hagyjon, mint gondolná!
    Kapásból ilyen az IP cím. Simán meglehet tekinteni FB-on az Adatvédelmi dolgok alatt! Ezen kívül a fiókot sem törlik két perc alatt. Főleg nem nyomtalanul...
    Mindegyik informatikai dolog - legyen az e-mail, közösségi portál vagy bármi más -, alaphangon naplózza a felhasználói dolgokat. Ahhoz pedig igencsak kőkemény hackernek kell lennie az illetőnek, hogy nyomtalan maradjon.

    Azt pedig végezetül csak halkan jegyzem meg, hogy aki ilyenkor ezerrel kezd el pánikolni, hogy törli magát, na azon emberek ellen én simán indítanék egy vizsgálatot. Lehet érdekes dolgok kerülnének elő!

Új hozzászólás Aktív témák