Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    Én abszolút nem értem azokat, akik nem látják mire fizetnek elő. Az ingyenesben óránként pár számot lehet csak átlépni, egyébként lejátssza az egész albumot, nem lehet válogatni a számok között. Aztán ott vannak a reklámok, meg hogy 96/160-as bitrátával megy a lejátszás. Az offline opció sem él, sem a heti ajánló.

    Aki nem érti mire is fizet elő, mondja le nyugodtan, aztán amint nem fognak a fentiek működni, rögtön eszükbe fog jutni. Szerintem abszolút megéri a havi 5 eurót.

    szerk: és csatlakozom ahhoz, aki rengeteg újdonságot ismert meg a Spotify által, én is pont egy újonnan felfedezett számot hallgatok, sok jót ajánl, rengeteg új dolgot hallgatok, míg korábban többnyire ugyanazokat hallgattam unalomig. Már csak ezért megéri az 5 eurót.

    [ Szerkesztve ]

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Dilikutya #52 üzenetére

    Én azokról beszéltem, akik előfizetnek, de itt problémáznak, hogy nem látják benne az értéket. Akkor nem kell előfizetni, ilyen egyszerű. Ha nálad minden a premium ellen szól, akkor ne fizess elő. Szerintem azért sokan vannak, akik nem egészben hallgatnak albumokat. És nem azért, mert a zenetévé vagy a rádió ezt erőlteti, hanem mert csak néhány szám tetszik az albumról. Szerintem naiv gondolat azt feltételezni úgy általában, hogy az album egy komplett megkomponált egész, számtalanszor van hogy néhány erősebb szám mellett van egy rakat "helykitöltő". Azt meg nem akarom végighallgatni csak azért, mert mindenképpen össze kellett hozni a kiadónak 12-13 számot a lemezre, határidőre.

Új hozzászólás Aktív témák