Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz envagyok #32 üzenetére

    Nem tudom, ha nekem nem erte meg valamit feladni, azt akkor nem adtam fel…

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • tlac

    nagyúr

    válasz envagyok #32 üzenetére

    így azért árnyaltabb a helyzet

    Eddig még nem találkoztam olyan vevővel, aki a postán vagy az automatánál fizetendő küldési díjon felül fizetett volna bármit, hogy biztonságosan be legyen csomagolva a termék.

    nekem már több ilyen vevőm is volt, aki kifizette az elég drága biztosítási díjat
    egy drága terméknél mindig átbeszélem velük az ilyen részleteket is

    Én például egy komplett pc-t szívem szerint úgy küldenék, hogy vennék egy erős falú dobozt, ami legalább 10cm-el szélesebb minden oldalról, és abban a vastagságban teletekerném bubis fóliával, a hűtőt és a videókártyát főleg ha nagyobbak, leszerelném, és külön dobozba, bubis fóliába csomagolnám.

    igen, a nagy videokártyákat, hűtőket érdemes leszerelni
    én általában újságpapírral, meg épp amit találok még papírokat, azzal szoktam kibélelni a dobozt

    Na a hozzávalók árának ha utánanézel a csomagolástechnikai áruházakba, durván 4-5000Ft minimum a csomagolóanyag mostani árakon, plusz nekem 15km oda, 15km visszakocsikázás, amire elmegy 1 óra is az életemből, és egy óra a csomagolásra, postára rohanással is.

    dobozproblémát úgy szoktam megoldani, hogy elrakom azokat a dobozokat, amik még későbbre jók lehetnek, így ennek nincs költsége nálam

    csomagolással viszont nekem is sok idő el szokott menni sajnos

    utazással nincs mit tenni, vagy házhoz kell akkor rendelned a futárt, vagy valamilyen módon beleszámítanod már eleve a termék árába
    mert azt nyilván senki nem fogja neked fizetni, hogy kocsikázgatnod kell

    De van még sztorim alaplapból kiszakadó hűtő által belülről full szétvert komplett pc-ről, amit ráadásul jófogás háztól-házig rendeltek, és mivel zörgött, nem vették át, visszajött darabokban, igaz legalább a postáért nem kellett fizetnem, csak 60k-t buktam.

    ez így mondjuk csomagolási hibának tűnik, azt le kellett volna szedned, ahogy korábban is írtad

    Múltkor full vizes lett és pépessé ázott egy csomag, és a posta nem fizetett.

    na ez valóban genyóság

Új hozzászólás Aktív témák