Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz tlac #29 üzenetére

    Mikor kettéhajtotta a monitort a posta úgy, hogy te annál csomagoltabb monitort se láttál még és jött a 2 hónap harc... Tettem kivételt sok év után ezzel. Nem kellett volna :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • envagyok

    veterán

    válasz tlac #29 üzenetére

    Itt két bökkenő van.
    1.: Ha a posta elismeri és térít, egyértelmű, hogy azt rendezem a vevővel.
    2.: Eddig még nem találkoztam olyan vevővel, aki a postán vagy az automatánál fizetendő küldési díjon felül fizetett volna bármit, hogy biztonságosan be legyen csomagolva a termék.
    Eleve a törékeny csomag felára is olyan, amit eddig egy ember kért, és fizetett meg.
    Én például egy komplett pc-t szívem szerint úgy küldenék, hogy vennék egy erős falú dobozt, ami legalább 10cm-el szélesebb minden oldalról, és abban a vastagságban teletekerném bubis fóliával, a hűtőt és a videókártyát főleg ha nagyobbak, leszerelném, és külön dobozba, bubis fóliába csomagolnám.
    Na a hozzávalók árának ha utánanézel a csomagolástechnikai áruházakba, durván 4-5000Ft minimum a csomagolóanyag mostani árakon, plusz nekem 15km oda, 15km visszakocsikázás, amire elmegy 1 óra is az életemből, és egy óra a csomagolásra, postára rohanással is. Így törékeny csomagként időt benzint nem számolva kb 10000ft jönne ki, és akinek eddig ezt felvázoltam, senki se kérte, mert mindenki infarktust kapott, pedig így merném vállalni a felelősséget a postázásért.
    De a mindentingyenkéne spúr embereknek így is a csomagolást,minimális csomagkellékeket, kieső időt, postára benzinköltséget ingyen számolva ne haragudj, ha nincs kedvem még a spórolásuk miatt felelősséget is vállalni, mikor mondjuk az alaplapra rászerelt hűtő feltépi az alaplap nyákját, mert a posta valahova úgy odab@szt@

    Ps.:
    Múltkor full vizes lett és pépessé ázott egy csomag, és a posta nem fizetett.
    De van még sztorim alaplapból kiszakadó hűtő által belülről full szétvert komplett pc-ről, amit ráadásul jófogás háztól-házig rendeltek, és mivel zörgött, nem vették át, visszajött darabokban, igaz legalább a postáért nem kellett fizetnem, csak 60k-t buktam.
    És ott se fizettek, mert nem volt sérült a doboz.

    [ Szerkesztve ]

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák