Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    Nem rossz készülék. De a frissítések miatt már előre érzek egy kis keserű szájízt, mivel egyrészt használtam Sonyt (Xperia S), másrészt a Nexushoz mérem az android verziók kiadásának ütemét.

    A kamerával készült fotókat nem látom kiemelkedőnek. Jók, de ilyen napos időben én is ilyen eredményt kapok a telómmal. Az esti és a sötétebb teremben készült képek viszont elég csúnyák - láttam már Lumia 920-al készült esti felvételt, és az bizony felmossa a padlót a Z2-vel. A Z2 sokoldalú fotós funkcióinak viszont jár a piros pont. :C

    Ennyit a negatívumokról, amelyekkel egyébként simán együtt lehet élni, mivel nem befolyásolják a mindennapi használatot. A Z2 nem csak orrhosszal, hanem mérföldekkel vezet az M8 és S5 előtt. Az előbbinek lényegében használhatatlan számomra (a kulcsszó a számomra) a kamerája, míg az utóbbinak elfogadhatatlan a számomra a bóvli anyaghasználata - na ezek viszont kihatnak a mindennapi használatra. A Z2 anyaghasználata és külseje lehengerlő, a kijelzője pedig príma (kedvelem az IPS-t). Hiányolom viszont belőle a vezeték nélküli töltést, mivel az usb ajtaját nyitogatni nem a legkényelmesebb. Cserébe viszont nem kell gyomorgörccsel rohanni egy hirtelen jött zápor esetén, még akkor sem ha nincs nálunk óvszer amit a telefonra húzhatnánk.

    Összességében nekem nagyon bejön a Sony maga, a Z2 pedig pláne. Abszolút elfogadnám mindennapi használatra szánt készüléknek. Le a kalappal előtte, nagyot alkottak. :R

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák