Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Egy új problémával szembesültem, bár lehet egyedi, lehet nem is a készülékkel van baj:
    Ma hívtak vezetékesen, hogy mobilon nem vagyok elérhető. Másik mobilról (szintén Magenta) rácsörögtem, hívószám nem elérhető. Előveszem az SP-t, térerő max-on, megint hív, megint semmi. Átrakom Repülő üzemmódba, majd vissza, hívom, semmi. Akkor SP-ről próbáltam hívni, erre kiírja, hogy repülőüzemmódban nem lehet hívást indítani, mondom mi fene, ott van max. térerő, WiFi is megy. Lehúzom értesítési sávot, ott is ki van nyomva repülő üzemmód, megint hívok, és akkor már jó lett.
    Más is találkozott ilyennel? 3G nincs itt, szóval 2G-n volt, nem váltott hálózatot (pár napja nem is mentem olyan helyre ahol lenne 3G). Lehetne hálózati hiba, de másik magentás mobil ment, szóval nem értem, mi lehet probléma, és kellemetlen lenne, ha olyankor fordulna elő amikor fontos hívás jönne.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák