Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • consono

    nagyúr

    válasz xsjado93 #50 üzenetére

    Sajnos nagyon nagyon rétegtermék, mini cég oprendszere, pár készülékre, nulla piaci jelenléttel. De ugyan ez van a linuxos telefonokkal is...
    Én Sailfisht utoljára akkor használtam, mikor volt még saját gyártású készülékük is, az eredeti Jolla :) Szerettem, akkor még nem nagyon volt máshol gesztus vezérlés csak a Blackberrynél rajtuk kívül (persze nyilván más gesztusokkal, hogy ne legyen könnyű átszokni :D ), a hardver bőven elég volt az OS-nek és végre valami más volt mint az Android. Nagyon más volt a design nyelv is. De natív szoftver akkor is nagyon kevés volt, most sincs sok, az is hobbistáktól, mert a cégek nem álltak be mögé. Az alapok persze megvoltak: telefon/SMS, Web browser, YouTube kliens, file kezelő, számológép, időjárás, stb. Az Android app futtatás működött, semmi feltűnő nem volt vele, lehetett a mindennapi dolgokra használni a telefont.
    Ha valaki elvetemült, most már fillérekért lehet kapni olyan régebbi Sony telefont, amire fel lehet tenni és full funkcionalitás ad (az open source verzióban nincs Android app futtatás!).

    "In God we trust. All others must bring data"

Új hozzászólás Aktív témák