Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz fattyu #30 üzenetére

    "Egy igazán komoly eszközön az mp3 is jól szól, sőt még wma is, elsősorban maga az eszköz határozza meg a minőséget és akkor minőségi ha bármilyen hanganyagot jól ad vissza."

    gondolom ezt értelmezted a magad módján. Ajánlom az első részét "az mp3 is jól szól, sőt még wma is" ez alapján nem értem hogyan érkezik meg a "bármilyen szar jól szól rajta" jelző. A wma is lehet 320-as, de ezt bizonyára tudod ha ennyire markánsan fejezed ki magad. Nem arra gondoltam hogy a 64 bites hanganyag is jól szól egy jó eszközön. Ha azt gondoltam volna azt írtam volna. Ettől függetlenül ha neked így kényelmesebb egy beszélgetés lezárása az a te döntésed. A flac vs 320-as mp3 közti minőségkülönbség drasztikus kiemelése meg olyan dolog amivel én nem értek egyet, csak én nem költök a másik fél szájába baromságot. Három hét alatt nem csodálom hogy nem találtál még 64 gigás belső memóriás bővíthető lejátszót, szerintem ilyen nincs a piacon. Illetve ha otthoni dac amp füles kell akkor nem értem miért fontos a kis méret(kis méret de inkább sima sd) stb. Mondjuk az otthoni felhasználás megmagyarázza miért nem érdekel a fogyasztás (sd kártya) Úgy néz ki különbözünk, remélhetőleg a te igényeidet is felismerik majd a gyártók.

Új hozzászólás Aktív témák