Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz BandiHUN #15 üzenetére

    Tudom nagyon réteg igényeim vannak, de éppen igyekszem szabadulni minden veszteségesen tárol cuccomtól.

    Vagyunk páran még a fórumon akik külön dac külön erősítő meg ölég drága füles(ek)-en hallgatunk zenét. Oltári nyűgös tárolni mp3ban is hogy ráférjen a marha véges tárhelyre a mozgó eszközön, vagy ne adj isten azért mert le se játssza....

    Arról már nem is beszélve hogy van pár holdkóros aki utcán is rendes fülest hallgatna nem valami alibi szemetet, és jelenleg semmi nem hajtja ki rendesen...

    Szóval én spec sokat tudnék adni egy cuccért ami indul mondjuk 60giga belső hellyel de bővíhető ( és itt akár legyen sima SD mert abból ugye egyszerűbb 64giga bár már micro is van csak nem olcsó ) emellé bitang dacamp része van, és mondjuk elfér egy ingzsebben anélkül hogy letépné... és emellé valami oled alibi kijelző ami arra jó hogy megtaláld a 120 giga flac között amit keresel és pont.

    tudom bili a kézbe.
    Meg igen a volt nexusom ebből hangnak megfelel, de ennyi. se tárhely se akksi.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák