Új hozzászólás Aktív témák

  • NoraReka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Technikai segítségre lenne szükségem - természetesen mini pro-val kapcsolatban:

    Az elején - a különböző beállítások miatt - beállítottam a google (gmail) fiókomat is. Időközben rájöttem, hogy másik fiókkal (szintén gmail) célszerűbb lett volna bejelentkeznem. Utóbbi már létre is van hozva, de sajna nem tudom átállítani a telót, hogy ne az eredetileg beállított gmail címről töltse le az e-maileket, hanem az újról. (az alapvető beállítások, telepítőbeállítások, google fiók alpontját nem is engedi aktívvá tenni - azt már fixen tartja).

    (Természetesen az e-mailjeimet az új címről a @-os borítékikonnal el tudom érni, de a gmail-es borítékikonon keresztül csak a régi fiókot kezeli.)

    Ezt követően megcsináltam a sony ericsson fórumán "Új gmail account létrehozása" alatt leírt Alkalmazások-Google Apps - Adatok törlése láncolatott, de csak félig volt sikeres a művelet. Értem ezt úgy, hogy a Google Talk kérte az új fiókcímet, de a Gmail ikon kattintásra csak annyit ír ki, hogy: Your e-mail will appear shortly.

    És ebből nem is lép ki. (a képernyő bal felső sarkában megjelnik a Waiting for sync felirat, de aktív netkapcsolat mellett sem történik változás)
    Van egyéb ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák