Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz PROTRON #30 üzenetére

    BTW én az F4-en kívül egyik F billt se használnom, amit még aláírok hogy fontos a dedikált nulla és dedikált ESC gombok elkülönülése numpad hiányában

    Ez a szerencsétlen magyar kiosztás átka, hogy a túl sok ékezetes magánhangzónk miatt a nulla átkerült a 9 mellől a bal oldalra, ahol a nemmagyar kiosztásokon valami ritkán használt írásjel szokott lenni.
    Nemmagyar kiosztásokon kevésbé szopás a 60%.

    F-eket én szoktam Total Commanderben használni, illetve programozáshoz használt IDEkben is, így én nem merészkedtem még 75% alá.
    (aztán az kényelmetlennek bizonyult, mert sokszor kellett sokszámjegyű kódokat begépelni VPNhez, úgyhogy pár évre elmentem 1800 irányba, mostanában itthon teljes billzetet, irodába meg TKLt cipelek, de arról megint hiányzik a numpad az RSA tokenes belépéshez, meg a csúszós POM? kupakjait sem szeretem, PBTt meg nem akarok rátenni, mert onnantól elveszti ócó melós billzet jellegét.)

    Áprilisban kapott új céges laptopon még mindig nem tudom, hol vannak a gombok, mivel mindig külső billzettel használom.

    A hot swap átlagembernek tudod mit jelent? Még egy olyan dolog amire a hype miatt ráfogja hogy hú dejó hogy kifizettem a felárat, aztán 1x 10 db billentyűvel kipróbálja, majd 3 évig ugyanazzal használja amivel megvette eredetileg. Van még 1 réteg, aki 1x tényleg lecseréli.

    Ha azt veszem, hogy GMMKmban másfél év alatt megfordult egy szett Gateron Silent Brown, aztán vettem bele Outemu Sky Silenteket, de azokat lusta voltam körülmetélni, így azóta sem lettek használva, aztán 3 tűs Outemu Silent Greyek kerültek bele, de két hónap múlva lecseréltem Outemu Silent Whitera, mert utóbbi annyira bejött a melós TKLembe építve.

    Szóval 3 kapcsoló járt eddig a hotswap socketekben.

    Nem hotswap '95 Cherry 1000 PCBmben szerintem többféle kapcsoló variációt próbáltam az évek során. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák