Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Segal #12 üzenetére

    Nem szeretem a deskpadokat, főleg nem, mivel dohányzok (meg enni/inni is szoktam) a gép előtt, és jellemzően a bal kezemben van a bláz. Nagyon hamar igen ocsmány lenne.

    Artisan Zero Classic XSOFT-ból egyébként nincs is, de 6 mm vastag, nem varrott peremű PureTrak Talent Turbulence Teal SE sem létezik ekkora méretben. Allsop Raindrop sincs XXL, bár azt már XL-esben sem gyártják. Bármit meg csak nem rakok az egér alá. :DD

    -------------------------------------------------------------------------------

    (#12) nyunyu: Én is vezetékeseket használok; játszani/böngészni MX Silent Redes Ducky x Varmilo Miya Pro Sakura Editiont (+ az MS Sculpt Ergo szett vezetékmentes numpadját), dolgozni meg egy MX Blue-s Ducky One 2 Horizont, egy Silent Redes/Speed Silveres One 2 Mini Frozen Llamaért meg odaadnám a szomszéd belső szerveit kilóra. :DDD

    Ettől függetlenül jó dolog ám, ha legalább az egyik wireless mehet (lehetőleg a kompakt játszós), sokkal egyszerűbb ide-oda pakolászni, és a madzag is kevesebb körülötted, ami meg a szemnek kedvez. Madzagmentesen játszódni meg csak 2,4 GHz-cel lehet normálisan, és ott sem mindegyik implementációval.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák