Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #40993792 #116 üzenetére

    Mondjuk szerintem sokan egyszerűen csak más szemszögből közelítik meg. Míg mondjuk neked az elsődleges funkcionalitása egy ilyen újításnak az, hogy van valamid, és azt ne tudják (olyan könnyen) ellopni, addig másoknál meg a privátszférájuk az elsődleges "tulajdon", nem a telefon.
    Ez amúgy nem feltétlen rossz dolog, főleg mert az utóbbi évek nagy IT robbanása a privátszféra felszámolásából/termékesítéséből táplálkozott.

    Az Airtag esetébern is nekem a jelenlegi működés nem tetszik, ahogy a topikjában is írtam, mert lehetőséget ad erősen a stalkolásra, és ilyen formában nem tűnik elég átgondoltnak (pedig hány éve ülnek rajta már).
    Ha mondjuk úgy nézne ki, hogy nem tudod követni a tag-ek és eszközök mozgását alapból, hanem ha úgy érzed, hogy elvesztetted, akkor bejelented a Find My appban, amit a rendszer log-ol, és a közelben levőknek azonnal jelzi hogy elveszett Airtag van, illetve neked is mutatja a hozzávetőleges pozícióját. Így nem az lenne, hogy folyamatosan követheted órákon vagy napokon át a kiszemelt célpontod és ő nem tud róla, hogy valahol a táskájában van egy tag, mert az automatizált rendszer csak későn szól.

Új hozzászólás Aktív témák