Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• kolopele

addikt

Nulla bevétellel valóban nem, csak tudod létezik olyan is, hogy az ember mire túllépi az 50 évet mondjuk, képes volt annyit megtakarítani, hogy akár éveket is kihúzzon ha kell. Ugyanez igaz az olyan cégekre, gyárakra, amelyek szintén komoly anyagi vonzattal bírnak, és lényegében nem a kormánytól függnek. Van ilyen, szóval te is szétnézhetsz kicsivel jobban, mielőtt trollozni kezdesz ;)
    Narxis: Ez igaz, de csak abban az esetben, ha kormánytól függsz, ellenkező esetben más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

• Zolik

senior tag

Én már szándékosan nem is reagáltam rá.
    Tényleg elég "életszerű", hogy 2 hónapra elég az éves szabija valakinek úgy hogy egy napot se dolgozik... Ha 20 nappal számolok (és azzal hogy idén 1 napot se vett ki még) akkor se lenne elég 2 teljes hónap lefedésére és akkor hol van még az év hátralevő része?

A házimunkára is szigorúan csak napi bejelentésű alkalmi munkavállaló "emberek" járnak gondolom...

Elnézve csak a tech cuccait nem vagyok meglepve a hozzászólásán. Nem irigylem, csak ne olyan ossza az észt akineki a tv-je többe kerül mint valakinek az autója..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Hozzászólok Aktív témák