Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz eldiablo #21 üzenetére

    Nem állítom egy szóval sem, hogy ez a világ legjobb hangminőségű, vagy legjobb ár/érték arányú fejhallgatója, és azt sem mondtam, hogy minden Skullcandy termék ugyanazt a szintet hozza hangzás és minőség terén, de konkrétan az Aviatorról volt szó, amire korántsem igaz, hogy a látvánnyal akarja eladni magát. Ez egy decens (hang)minőségű fejhallgató, ennek megfelelő árcímkével. HD 25-öm nincs, azzal nem tudom összevetni, van viszont HD 595-öm, szerintem amellett simán megállja a helyét. A mindennapokban használva, utcán hordva, közlekedés közben viszont az Aviator nagyon komoly előnyökkel bír hozzá képest, így nem kérdés, hogy hasonló célre a kettő közül melyiket ajánlanám (ha kérdezné valaki :D).

    viszont ha ti 10 Aviatort eladtatok, akkor le a kalappal, őszintén érdekelne, hogy miféle üzlet képes erre jelenleg Mo-n.

    forgonati:
    kétlem, hogy ez átfogó képet nyújt a teljes palettáról, ugyanakkor valóban vannak olyan típusok, amik elvehetik az ember kedvét az összes többitől. szerencsére ezek sokkal inkább a korábbi szériában voltak fellelhetőek, az új kollekció elég drasztikus módon változtatott a felhozatalon.
    megjegyzem: a fejhallgatós korszakom előtt éveken át egy Future Sonics Atrio füldugót használtam, annak a hangminőségét egyik Skullcandy fülhallgató sem éri el, de mondjuk az árát sem :)

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák