Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz Urby66 #1 üzenetére

    Nyilván munkakörhöz is kapcsolódik telefonoknál, hogy ki-mit-hogy tud intézni. Aki egy irodában, fix helyen van egész nap, dinamikusabban kezelheti a töltést. Habár autóknál meg ott az autós töltő, tehát úgy sincs annyira meglőve az ember.

    Remek észrevétel, kifelejtettem a nagy áramfelvételt! Majd este beleírom ezt is.

    Egyébként ha simán cserélhető lenne az akksi, akkor nem volna ezzel nagy gond, de jelenleg nem efelé megy a világ. Volt valami EU-s tervezet, hogy már pedig lehessen cserélni az akksit (mármint szerviz nélkül), csak azt felejtik el, hogy nem véletlen alakult ez így: az IP védelem csak akkor lehet jó, ha eléggé zárt az eszköz. Ha könnyen kiszedhető az akksi, akkor ott a víz, de legfőképp a por is könnyebben bemegy, gumitömítés ide vagy oda.

    Illetve nem csak telefonokra gondoltam, ezért is írtam eszközöket sok helyen. Pl: okosórák, mp3 lejátszók stb, ahogy nem tudsz csak úgy venni egy másik akksit...még kínából se.

    A "minimálisan elvárható odafigyelés" meg mindenkinek más. Számomra simán vállalható a 25-75 szinte mindig. Másnak meg ott ér véget, hogy akármikor rárakja a töltőre, ami akármeddig tölti.

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák