Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz krizmo_ #14 üzenetére

    Komolyabb oka nem volt, csak már régóta foglalkoztat hogy amúgy mégis miért jó ez nekem? És nem nagyon tudtam rá válaszolni. De rengeteg dolog miatt zavart egyébként.
    Például út közben én utálok cigizni...de ha kellő ideig tartott az út akkor sajna "muszáj" volt. Emellett többek között a 2óránál hosszabb mozifilmeket csak úgy tudtam megnézni ha a végén 20secenként kortyoltam valamiből különben köhögtem. A nem dohányzó helyeken kellemetlenül éreztem magam, mert nekem kellett de nem lehetett, és hasonlók. Ruháimat kiégettem ha épp elbambultam kicsit...stb stb. Sorolhatnám még, de aki cigizett az tudja miről beszélek.

    Egyébként az egyik legviccesebb dolog hogy az elmúlt 15 évben most először nem büdös a kezem...jó..mosakodás után sem volt, de úgy értem hogy huzamosabb ideig.

    "pl. gumikötelet, gumiszalagot, na azt nagyon tudom ajánlani, "

    Ezek pontosan mik? Tudnál linkelni 1-2 példányt?:)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák