Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz anulu #42 üzenetére

    "tárgyalás: alapból meg volt kötve egy szerződés, amit páros lábbal rúgtak fel ": jól tették. a politikába akkor mennél bele, ha megkérdeznéd, hogy egy ennyire hátrányos, atomszarul megírt szerződést aláírók miért nincsenek már windows környezetben ? (ablak van, ajtó nincs).

    "1-2 évig szüneteltetni egy ilyen volumenű dolgot a legnagyobb baromság" ez igaz.

    gondolom a haverjaid winhez értenek, linuxhoz nem annyira. nekem pl. egy w7 telepítésbe drótozott ökörség kikerülése is több hónap.

    nekem meg orig tabom van. elvagyok vele, semmi olyat nem tapasztaltam, mint te.

    a virtualizációval is elég későn ébredt fel az ms. Le is maradt megint, mint szokta.

    "valamint olyan hírek is jönnek, h a Linuxoknak szépen engedik el a kezecskéit azok, akik a pénzt tolták bele, mert egyszerűen nem kifizetődő. ": erre valami konkrétumot is mondhatnál, mert semmi ilyesmiről nem tudok. Az igaz, hogy Mark bácsi kihajította a fő kde fejlesztőt (nem volt alkalmazott, csak támogatást kapott, eddig), ennek két oka van:
    - amióta a nokia haldoklik és/vagy ms kezekbe került, azóta minden, ami qt-s, nem feltétlenül kedvenc
    - mark bácsi a saját agyament gnome cuccát nyomja, teljesen érthető, hogy nem fog olyan embert támogatni, aki a sajátagyament dolgával versenyző terméket képes fejleszteni.

    ebből a linuxra általános következtetést nem lehet levonni. a linux meg nem BEszállni fog az üzletbe, régen ott van. Oracle elsődleges platformja a linux, google linux alapú, sap fut linuxon, db2 fut linuxon, ibm tolja a linuxot, mert sok pénzt akarnak keresni rajta, hp árul debian supportot, redhat nagyokat kaszál, szóval ez nem a kézelengedés. csak van olyan, guglinál is, msnél is, hogy egyes projektek kikerülnek a pixisből és akkor anyagi bukta van.

    szerk: pontosítani is szükséges: nem a kde projektet kaszálták el, csak a kde ubuntus verzióját.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák