Hirdetés

2017. szeptember 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Nagyon sajnálom ezt a címet, de remélem, hogy legalább a 10 év alatti korosztály boldog lesz vele!

transhumanism █h+█

(#2) Sirandrish válasza Fred23 (#1) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Az gáz ha engem 30 évesen érdekel? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Fred23 válasza Sirandrish (#2) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Dehogy, én is szeretem a gyerekes dolgokat ebben-abban! Viszont kalózos témában az ACIV: Black Flag-hez mérek mindent, az az etalon egyelőre, és ezért én nem tudnám pozitív módon megélni a Sea of Thieves-t. Eleve olyan elvárásaim vannak, amiknek nem felelhet meg ez a játék. Elszomorít a vicces, ugribugri, nevetségesre megrajzolt kalóz, és az elnagyolt, mesekönyvekbe való grafika.

Egyébként azt sem zárnám ki, hogy felnőttesebb az, aki örülni tud ennek a gyerekes játéknak, hiszen arról van szó, hogy én vagyok az, aki komolyabban szeretné venni ezt a kalózos cuccost. :D

transhumanism █h+█

(#4) myckey válasza Fred23 (#3) üzenetére

myckey
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez egy ilyen stílus. ;)

Persze ez valakinek bejön, másnak nem.

Kinek nem, az meg elkerüli.

De sztm azért lesz bőven 10 év fölötti játékos is.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) gaben88 válasza myckey (#4) üzenetére

gaben88
(senior tag)

Jelen, egyenlore elso napos vetelnek tervezem!

Xiaomi Redmi Note 4, PS4, PC

(#6) XuChi

XuChi
(őstag)

Ez only Multiplayer ???? :( :(

(#7) myckey válasza XuChi (#6) üzenetére

myckey
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Igen, kell hozzá egy csapat. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) XuChi válasza myckey (#7) üzenetére

XuChi
(őstag)

Akkor nekem felejtös :((

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.