Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz elithun #33 üzenetére

    " de abba beleköttök, hogy, ha valakit érdekel"

    Nem a fáradtságra panaszkodó személyekbe kötünk bele (én biztos nem), én is elhiszem hogy egy órával kevesebb alvás okoz problémákat, én évek óta legalább egy órával kevesebbet alszom, mint kéne, csak arra nincs EU-s aláírásgyűjtés. ;]

    Csak az a példa, hogy valaki rosszul alszik emiatt, meg élettani hatás, meg jajj, sötét van délután, azok szubjektív érvek, és nyilván legalább ugyanennyi embernek, - ha nem többnek - lenne rossz, ha változtatnánk, ellenben a változás legalább biztos sokba is kerülne, és utána meg ők panaszkodnának. Akkor majd gyűjtünk aláírást, hogy csináljuk vissza? Mi lesz az objektív ok arra, hogy ne? Vagy majd akkor jön az időzónaváltás.. és utána?

    Az, hogy pl. az elektromos árammal, akármi mással mennyit lehet spórolni (vagy pont hogy már nem lehetne spórolni), már egy mérhető, konkrétumokkal alátámasztható állítás, szerintem ezzel több mindenkit meg lehetne győzni (mivel nem működik az oldal, így nem tudom, pl. bárki rakott-e ki oda ilyet, vagy csak a mélyentisztelt EU-s pógárok panaszai alapján került ez terítékre).

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák