Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Na, alámerülök én is akkor a Logitech 2.1 VS. bármi jobb náluk, ami 2.0 bugyraiba.
    Kb az összes Logitech 2.1 "megvolt" nekünk öcsémmel, több garnitúra X230, S220, de volt Z2300 is 3x, Z623 is szintén, majd az utolsót eladtuk, mert tesóm költözött Angliába.
    De van otthon pár szettre való alkatrész.
    Logitech support 5-ös.

    Hely hiányában társasházba én is 2.0-kkal próbálkoztam, böhöm nagy Modecom SHF120U, aztán Creative Gigaworks T20, T40, és mit mondjak?
    Kb. 10 éve nincs 2.1 szettem, de fájóan vágyom vissza. Tudom, buta fülem van, és a T20/T40 páros tényleg jó kis ketyere, de baromira hiányzik az, amit az aktív mélyláda adott pluszba.

    A Genius 1250 mániát meg nem vette be a pocakom, hallgattam, megnéztem, másik Geniust is, de nem, köszi.
    Akinek tetszik, akinek felfordul a gyomra a Logitechtől, 2.1-től, az természetesen vegye örömmel.
    De ne győzködjön - hallgatóztam, olvasgattam eleget a témában. Nem vagyok vaskalapos, és beszűkült, de kb. kitapasztaltam hw/sw téren az informatika rám eső részében, hogy mi nekem a jó adott áron, ár/érték arányban.

    Ennyi.
    Vegyél újabb Logitechet, netán van "fa dobozos" Trust 2.1, Edifier, hátha bejönnek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák