Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz addamka #31 üzenetére

    Köszönöm a kimerítő választ.

    Én a nagyobb gépeket néztem eddig, 70e, vagy a D sorozatot. Egyelőre liciteket figyelem ebay-en, hátha el tudunk kapni valami jót. Ha használt is és valami alkatrész le van strapálva azt is könnyű cserélni ahogy nézem, mert rengeteg dolgot lehet hozzájuk lőni Hongkongból, még hepa szűrő is van.
    Egyedül ez a NiMH akksi zavaró, nem értem miért ilyennel szerelnek egy olyan terméket ahol a rátöltés elég fontos dolog. Mindegy akksit is lehet venni Kínából :)
    A sima porszívózás előtt másképp pakolok el, ott inkább dinamikus pakolást végzek, épp ahol tartok ott felemelem/elmozdítom, viszont ehhez előre kell majd gondolkodni, nem gond, csak próbálom elképzelni így az életet :) biztos szokni kell majd.

    re: (#32) hati

    Mivel te üríted a porládáját így nem fog Lego a kukába kerülni ;)
    Görgess feljebb. Volt egy fotó a porgyűjtőről, elég könnyű üríteni.
    Ne csak a saját fejeddel/lakásoddal gondolkodj. A bérleményben ahol lakom (külföld) laminált padló van a konyhában. Ha felmosom átázik az egész. Így nem moshatunk fel... el tudod képzelni ezt? Egy konyha ahol nem moshatsz fel (ez itt nem egyedi eset). Hááááát.... ráadásul a város annyira poros, hogy ugyan mi is csak heti egyszer porszívózunk, de ez kevés, nagyon kevés, főleg ha valami légúti bajban szenvedsz mint én.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák