Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesiz

    tag

    válasz Dnalorr #2 üzenetére

    az iphone 13 pro max 240 gramos úgyhogy átlag telók sokkal kisebb képátlóval is meg tudják közelíteni ezt a tömeget és aki arra vágyik hogy egy kvázi tabletet is zsebre vágjon az bizonyára tisztában van vele hogy nem lesz egy könnyű készülék. akinek mégis az kell annak ott a flip - ha mindenáron hajlítható telefont akar.
    a 16 mili vastagság pedig csak a mai telók közt tűnik soknak, mégiscsak alig több mint másfél centiről beszélünk. a nadrágzsebet a telefon szélessége vagy magassága jobban "megviseli" mint a vastagsága, ráadásul széthajtva 6,3 mili vékony. nem hiszem hogy itt nagyobb vékonyodást el lehetne érni és kérdés hogy lenne e értelme az üzemidő vagy a melegedés rovására.

    remélem lesz konkurenciája a samsungnak mert érződik hogy nagyon elkényelmesedtek a versenyben szinte egyedüli indulóként.
    a zsanér problémát én nem látom ilyen kritikusnak, ugyan csak max 10 percet használtam samsung üzletben de már az alatt úgy hozzászokott a szemem a "gyűrődéshez" hogy pár perc után észre se vettem.
    amikben szerintem javulhatna:
    gyorsabb töltés - ezen az áron bele kéne férjen
    ár - amíg nincs vetélytárs nem számítok árcsökkenésre pedig ráférne
    üzemidő - bár örvendetes volt olvasni hogy ebben is fejlődött, ha már telefon mellett ez egy zsebrevágható tablet így sokkal komolyabb és üzemidőgyilkosabb tartalomfogyasztásra is meg kell feleljen és a 4400 mah-t kevésnek érzem

  • Titan3344

    junior tag

    válasz Dnalorr #2 üzenetére

    Az uj ajfon is 240g, és hatalmas tepsi.
    Az nem zavarja az esztetikai erzeked? 😄
    Ez a mobil sztem telitalalat.
    Ha a Samu meg dolgozik az akksin kicsit, par év mulva le is cserelem egy ujabbra :)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix SCAR G733ZX-KH050W / Samsung Z Fold 4 12/256 /ASUS RT-AX86S AX570

  • Maxximus

    őstag

    válasz Dnalorr #2 üzenetére

    Nekem note jaim voltak előtte. Tegyél zsebre egy ilyet és egy note öt. Nézz a repülőn videókat YouTube ot ezen és egy normál akár nagy telefonon. Olvass Excel t ezen. Sorolható még.
    Mióta ez van tabletet nem használok, nekem brutal befőtt ( én sem gondoltam volna egyébként)
    Próbáld ki.

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák