Új hozzászólás Aktív témák

  • thomas92

    aktív tag

    Köszönjük a tesztet!

    Nekem is furcsa a Tetszett plecsni, mert a cikk hangvétele nagyon nem erre engedett következtetni. :)

    Ugyan drága a mobil, de azt is tegyük hozzá, hogy itthon lett ilyen drága, egyébként jobb helyeken a gazdasági helyzet ellenére is ugyanannyiba kerül, mint tavaly.

    Tavaly is csak Snapisok voltak a foldable mobilok, szerintem ez is jó hír, hogy idén is maradtak ennél.

    A külső szerintem nagyon el lett találva tavaly, ezért nem volt gondolom jelentős változás, az igaz, hogy jövőre már rá fér az újítás. De ha ezt nézzük, akkor az S21-S22-nél is ez volt a helyzet, az Apple-ről meg ne is beszéljünk.

    A külső képernyő funkcionalitásán tényleg lehetne még javítani, de azért az SmartThingses okoscucc irányítás is belekerült, ezt nem láttam a cikkben. A Buds füleseknek is van ott widgete, ez sem volt benne. Azt sem láttam leírva, hogy kapcsolható pl. a wifi, a repülő mód stb. beállítás a külső képernyőről, szerintem ezt lehetett volna részletetni, hogy mi érhető el onnan. Plusz a termékvideókban lehetett válaszolni az üzenetekre is, ez is érdekes lett volna, mert a Flip3-nál csak sablonválaszt lehet küldeni, de a 4-nél voltak smile-k is, nem tudom, hogy a szöveges válaszok fejlődtek-e.

    A külső képernyős fotókészítéssel nekem nem volt gondom a Flip3-nál sem, viszont elvileg itt már a portrémód is használható, tehát ezen a téren is van "előrelépés".

    A hosszúkás képarány teljesen megszokható, ízlés kérdése. Bár még érezhető a kijelző hajtása, de tapasztalatom szerint azért az is csökkent a Flip3-hoz képest és picikét még a kávák is csökkentek.

    A főkamera szintén sokat lépett előre, legalábbis nekem úgy tűnt, de azt a cikk is mondta, hogy jó.

    Az akkudiő ezek szerint már vállalható, ez örvendetes! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák